Objavte s nami čaro štýlu Boho


Prístupov k interiérovému dizajnu je čoraz viac. Do popredia prichádzajú retro motívy, ktoré prispievajú k teplejšej atmosfére obytného priestoru. Tieto prvky možno šikovne využiť najmä v spálni, ktorá bude vďaka nim pôsobiť útulne, bezpečne a hrejivo. Atmosféra sa dá doladiť ručne vyrobenými koberčekmi, strapcami, pompom vlnou, nápismi na stenách a najmä svetielkami. Nesmú chýbať kokosové palmy a tučnolisty ako dekor. Inšpirujte sa farbami a vzormi, ktoré sa neriadia pravidlami.

Trendy v nábytku: TOP 10 trendov pre rok 2019


Keď príde na zariaďovanie a skrášľovanie interiéru, každý dizajnérsky nadšenec vie, že nábytok môže priestor zväčšiť alebo naopak. Výber správnych kusov a nábytok na mieru posúva interiérovú estetiku na vyšší level. Od moderných luxusných materiálov až po repasovaný starožitný nábytok. Predstavujeme vám top 10 interiérových trendov pre rok 2019.

Najkrajšie loftové inšpirácie: TOP 10 moderných loftov z celého sveta


Pozrite sa s nami na najkrajšie loftové inšpirácie. Vybrali sme pre vás top 10 loftových interiérov z celého sveta, ktoré si zamilujete. Každý z nás hľadá inšpiráciu niekde inde. Nám sa veľmi zapáčila možnosť ukladania a triedenia príspevkov na Instagrame. Tak vznikol náš súkromný šuflíček “lofty”, z ktorého sme pre vás vybrali to najlepšie.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/komandor.sk/www/www/blog/wp-includes/functions.php on line 3653

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/komandor.sk/www/www/blog/wp-includes/functions.php on line 3653