Objavte s nami čaro štýlu Boho


Prístupov k interiérovému dizajnu je čoraz viac. Do popredia prichádzajú retro motívy, ktoré prispievajú k teplejšej atmosfére obytného priestoru. Tieto prvky možno šikovne využiť najmä v spálni, ktorá bude vďaka nim pôsobiť útulne, bezpečne a hrejivo. Atmosféra sa dá doladiť ručne vyrobenými koberčekmi, strapcami, pompom vlnou, nápismi na stenách a najmä svetielkami. Nesmú chýbať kokosové palmy a tučnolisty ako dekor. Inšpirujte sa farbami a vzormi, ktoré sa neriadia pravidlami.

Zdobené vankúše so strapcami

Tieto farebné vankúše so strapčekmi a pompom vlnenými guľôčkami, perfektne zapadajú do boho atmosféry. Miesto vo vašej spálni môžu nájsť aj tribal vankúše s geometrickými vzormi, napríklad ako dekorácia na posteli alebo ich môžete jednoducho dať na podlahu.

Peruánske zrkadlá

Zrkadlá sú základným prvkom pre tento typ interiérového dizajnu. Úchvatne vyzerajú ručne vyrobené doplnky s peruánskymi prvkami. Zrkadlá s mozaikou takisto dokonale zapadajú do zvyšku boho dekoru.

Drevené nočné stolíky

Čaro štýlu boho je v prírodných prvkoch a materiáloch, takže drevené kusy nábytku vo vašej spálni rozhodne nesmú chýbať. Drevený nočný stolík, taburetka, či vyrezávaný podstavec na kvetináč výrazne prispejú k autentickosti dekorácie.

Rôzne typy kobercov

Turecké štýlové malé koberce a ručne vyrábané koberce tiež zapadajú do boho. Vlnené koberce so zaujímavými, farebnými vzormi treba určite zahrnúť do vybavenia vášho interiéru.

Hojdačky a kvetináče

Aby ste ešte viac zdôraznili priestor na spanie, nezabudnite na visiace kvetináče. Rastliny sú neoddeliteľnou súčasťou boho a keď sme pri visiacich prvkoch, môžete si vytvoriť svoj vlastný čitateľský kútik a zavesiť si priamo v spálni sieť či hojdačku.

Farebné plátna a pozlátené doplnky

Pre zavŕšenie boho atmosféry môžete svoj spací raj vybaviť obrazmi vo farbách tyrkysová, indigo, alebo červená. Detaily v zlatej farbe môžete zakomponovať rôznym spôsobom, či už to budú sošky, vázičky alebo závesné dekorácie, ktoré vyplnia prázdne steny.

Inšpirované: https://fashionmeva.com/

Zdroj obrázkov: https://sk.pinterest.com/

Podobné články


Keď príde na zariaďovanie a skrášľovanie interiéru ...

Celý článok

Pozrite sa s nami na najkrajšie loftové inšpirácie. V ...

Celý článok

Máme za sebou slávnostné otvorenie nového nákupného ...

Celý článok

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/komandor.sk/www/www/blog/wp-includes/functions.php on line 3653

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/komandor.sk/www/www/blog/wp-includes/functions.php on line 3653